Kitap Önsöz Çalışması

ÖNSÖZ

Merhaba, sizlere kısaca kendimi tanıtmak istiyorum.

06.11.1989 Bakırköy/İstanbul doğumluyum. İnşaat Teknisyenliği okumama rağmen Web Tasarım işleri yapmaktan keyif alıyorum. En büyük hobim ise şiir yazmak.

Bence şiir belirli bir hece ölçüsü, uyak, redif, kafiye gözetilerek değil, duyguyu hissederek okuyanlara yansıtabilme sanatıdır. Mesela kimine anlamsız gelen ayrılık şiiri, gerçekten ayrılığın acısını tatmış birine hece ölçüsü gözetilmeden yazıldığı halde ayrılık duygusunu derinden hissettirebiliyorsa kendimi amacıma ulaşmış sayarım.

Bence şiir sadece bir insan tarafından yazılabilen bir yazıdan ibaret değildir. Şiir yazılmaz, çok sevdiğin, bazen kavuşamadığın, özlediğin insanlar tarafından yazdırılır.

Şiir okumak ise aşkın en masum halidir. Şiir, damarlarınızdaki kanları bile daha bir romantik akıtır, içinizdeki duygu patlamalarını körükler. Daha kibar ve romantik bir insan olmak, sakinleşmek, ağlayıp rahatlamak, sevdiğine bağlanmak için her insana şiir okumasını tavsiye ediyorum. Sizler için kaleme aldığım bu kitap ile herkes kendine ait bir hikâye bulacak.

Şiirlerin içinizde sıcak anılar bırakması dileklerimle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir